Menu

Contact

Vragen over een van onze functies of dienten? Suggestie of een klacht? Typ hieronder je plaats of postcode in en vind de dichtstbijzijnde vestiging! Onze ervaren teams staan graag voor iedereen klaar.

Actief Werkt! 's Heerenhoek

Actief Werkt! 's Heerenhoek
Nassauweg 20
4453 VJ ’s-Heerenhoek

overheidzeeland@actiefwerkt.nl
(088) 004 52 50

Inhouse Afval & Recycling Cyclus

Inhouse Afval & Recycling Cyclus
Oostbaan 1090
2841 ML Moordrecht

inhousecyclus@actiefwerkt.nl
06-51994898

Inhouse Bergen op Zoom

Inhouse Bergen op Zoom
Drebbelstraat 7
4622 RC Bergen op Zoom

dkg@actiefwerkt.nl
06-10739476

Inhouse Schiphol

Inhouse Schiphol
WTC Schiphol Boulevard 169
1118 BG Schiphol

inhouseschiphol@actiefwerkt.nl
088-0045245

Inhouse Schiphol Vebego

Inhouse Schiphol Vebego
Schipholboulevard 107
1118 BG Schiphol

Schiphol@actiefwerkt.nl
020-3163126

Inhouse Tilburg

Inhouse Tilburg
Jellinghausstraat 38
5048AZ Tilburg

scholleipn@actiefwerkt.nl
06-51623555

Inhouse Utrecht

Inhouse Utrecht
Padualaan 101
3584 CH Utrecht

umc@actiefwerkt.nl
06-53305305

Inhouse Venlo

Inhouse Venlo
Zonneveld 1
5993 SG Maasbree

venlo@actiefwerkt.nl
077-3210033

Actief Werkt! Techniek Leeuwarden

Actief Werkt! Techniek Leeuwarden
Harlingerstraatweg 103
8914 AZ Leeuwarden

leeuwarden@actieftechniek.nl
058-2045250

Actief Werkt! Techniek Sittard

Actief Werkt! Techniek Sittard
Lissabonlaan 40
6135 LE Sittard

sittard@actieftechniek.nl
046-2060650

Actief Werkt! Techniek Velsen-Noord

Actief Werkt! Techniek Velsen-Noord
Rooswijkweg 200
1951 MD Velsen-Noord

velsen@actieftechniek.nl
0251-755040

Actief Werkt! Techniek Amersfoort

Actief Werkt! Techniek Amersfoort
Wiekenweg 42G
3815 KL Amersfoort

amersfoort@actieftechniek.nl
033-3036490

Actief Werkt! Techniek Arnhem

Actief Werkt! Techniek Arnhem
Kronenburgsingel 21
6831 GD Arnhem

arnhem@actieftechniek.nl
026-2031680

Actief Werkt! Techniek Bergen op Zoom

Actief Werkt! Techniek Bergen op Zoom
Boerenverdriet 20
4613 AK Bergen op Zoom

bergenopzoom@actieftechniek.nl
0164-728210

Actief Werkt! Techniek Emmen

Actief Werkt! Techniek Emmen
Wimbledon 18
7825 SK Emmen

emmen@actieftechniek.nl
0591-726230

Actief Werkt! Techniek Groningen

Actief Werkt! Techniek Groningen
Hooghoudtstraat 2
9723 TG Groningen

info@actieftechniek.nl
050 - 313 82 56

Actief Werkt! Techniek Schiedam

Actief Werkt! Techniek Schiedam
Karel Doormanweg 9A
3115 JD Schiedam

schiedam@actieftechniek.nl
010-3027420


 

Actief bij de leukste werkgevers

Actief Werkt! vind je op locatie bij de leukste werkgevers. Of je nu op zoek bent naar een tijdelijke baan of voor langere tijd. Wij werken samen met veel verschillende bedrijven.



 

Op zoek naar een technische functie?

Als je op zoek bent naar een baan in de bouw of techniek zit je goed bij Actief Techniek. Wij weten alles over de branches waarin we werk bieden. Wij bemiddelen in de volgende branches: bouw, installatietechniek, groen, infra, schilders, metaal en offshore.